صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283
نمایش نتایج: از 821 به 827 از 827

موضوع: ویزای شنگن و نحوه دریافت آن

1. alivosogh آواتار ها
    alivosogh
    کاربر انجمن
    Aug 2016
    47
    0
    تشکر شده 76 بار در 42 ارسال
    سلام خانوم انت
    من باز امدم
    ببخشید خیلی میام و میرم
    امروز سفارت بهم جواب داد و وقت را برای 12 اوریل بهم داد و من کلی خوشحال شدم :d:d:d:d
    حالا سوالات من
    به نظر شما الان بیلط را بگیرم برای اون تاریخی که مد نظرم هست چون من میخوام اول جون برم چون الان بلیط ارزان هست بعدش اینکه به نطرتون مشکلی پیش نمیاد مثلا میرم سفارت تاریخ سفرم یک ماه بعد باشه البته به نظر خودم مشکلی نیست نظر شما چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوم ااینکه من میخوام بیلیط واقعیم از تهران به فرانسه باشه و برگشتم از میلان باشه ولی چون میخوام بهانه دست سفارت ندم گفتم رزرو بلیط را از تاهران به پاریس و از پاریس به تهران به سفارت بدم و بلیط اصلی را بع سفارت نشون ندم
    سوم اینکه من مغازه دام پروانه کسب و سند مغازه حساب بانکی هم دارم و با همین مدارک امسال تابستون البته بدون خانومم ویزا گرفتم حالا با خانوم بخوام برم به نظرت بهم ویزا میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    #821 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 04:07 PM

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alivosogh از ایشان تشکر کرده اند:

Anet (دیروز),Marjan (دیروز)

3. mfadaie آواتار ها
    mfadaie
    کاربر انجمن
    Dec 2016
    9
    0
    تشکر شده 15 بار در 8 ارسال
    با سلام مجدد
    با اجازه خانم آنت درباره وقت های سفارت فرانسه من یک توضیحی بدم شاید کمک کنه به دوستان با توجه به اینکه دیدم خیلی سوال پرسیدن من خودم هم از 11 سپتامبر تلاش می کردم برای دریافت وقت و هر وقت ایمیل میزدم اتو ریپلای می امد که باید زمان سفر در باره 45 روز تا 3 ماه باشد اما برای من وقتی ست نشد و من هر هفته تقریبا یکی یا دوتا ایمیل میزدم تا اینکه از دو هفته پیش این متن اتوریپلای تغییر کرده و گفته میشه سفارت وقت برای کسایی که میخوان در ماه فوریه و مارس سفر برن امکان پذیر نیست منم درخواستم رو تغییر دادم و برای 30 آوریل فرستادم و چون این پیام سیستمی هست باز هم میاد. اما مهم نیست و بلاخره بعد از اینکه 12 بار ایمیل زدم بلاخره این هفته برای 5 آوریل برای من وقت در نظر گرفتن. دوستانی که تمایل دارند برن فرانسه تاریخ عزیمتشون رو باید از آوریل به بعد بذارن و ایمیل بدن
    #822 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 04:59 PM

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mfadaie از ایشان تشکر کرده اند:

Anet (دیروز),Marjan (دیروز)

5. saeedk1379 آواتار ها
    saeedk1379
    کاربر انجمن
    Oct 2016
    50
    0
    تشکر شده 83 بار در 45 ارسال
    سلام دوستان-امیدوارم همه خوب و خوش و سلامت باشید-بالاخره وقت من دقیقه 90 آماده شد و من به سفارت رفتم برگه تمکن مالی نداشتم بانک اونجا هم بهم نداد و فقط یه موجودی داد - رفتم سفارت مدارک رو دید و بعضی ها شو بخصوص ترجمه ها رو نگه داشت و جالب اینکه سند ملکی و پروانه کسب و بیمه مسافرتی رو هم پس داد و کپی هم بر نداشت . خانم متصدی گفت پرینت جساب منم گفتم وقتم عجله ای شد که اونم گفت تا آخر هفته برسونش و بعد اثر انگشت گرفت و یه رسید داد برای 13 روز دیگه-این ماجرای من بود -چیزی که فهمیدم شدیدا سرشون شلوغه
    #823 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 06:48 PM

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید saeedk1379 از ایشان تشکر کرده است:

Anet (دیروز)

7. alivosogh آواتار ها
    alivosogh
    کاربر انجمن
    Aug 2016
    47
    0
    تشکر شده 76 بار در 42 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedk1379 نمایش پست ها
    سلام دوستان-امیدوارم همه خوب و خوش و سلامت باشید-بالاخره وقت من دقیقه 90 آماده شد و من به سفارت رفتم برگه تمکن مالی نداشتم بانک اونجا هم بهم نداد و فقط یه موجودی داد - رفتم سفارت مدارک رو دید و بعضی ها شو بخصوص ترجمه ها رو نگه داشت و جالب اینکه سند ملکی و پروانه کسب و بیمه مسافرتی رو هم پس داد و کپی هم بر نداشت . خانم متصدی گفت پرینت جساب منم گفتم وقتم عجله ای شد که اونم گفت تا آخر هفته برسونش و بعد اثر انگشت گرفت و یه رسید داد برای 13 روز دیگه-این ماجرای من بود -چیزی که فهمیدم شدیدا سرشون شلوغه
    من تابستان اونجا بودم ولی به من گفت برو ترجمه کن تا فردا بیار
    #824 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 08:25 PM

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alivosogh از ایشان تشکر کرده است:

Anet (دیروز)

9. saeedk1379 آواتار ها
    saeedk1379
    کاربر انجمن
    Oct 2016
    50
    0
    تشکر شده 83 بار در 45 ارسال
    اونجا به من کسایی که تجربه داشتند گفتند نیازی به حضوری نیست -گفتند پرینت حساب رو با کپی تو یه پاکت بزارم و روی پاکت هم یه کپی از اون برگه رسید که سفارت داده بچسبونم بدم یکی از اقوام که تهران هست ببره بده به نگهبانی سفارت-به نظزتون که مشکلی پیش نمیاد؟
    #825 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 09:34 PM

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید saeedk1379 از ایشان تشکر کرده است:

Anet (دیروز)

11. Anet آواتار ها
    Anet
    مدیر کل سایت
    Dec 2014
    تهران
    2,168
    13,690
    تشکر شده 8,640 بار در 2,608 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام خانوم انت
    من باز امدم
    ببخشید خیلی میام و میرم
    امروز سفارت بهم جواب داد و وقت را برای 12 اوریل بهم داد و من کلی خوشحال شدم :d:d:d:d
    حالا سوالات من
    به نظر شما الان بیلط را بگیرم برای اون تاریخی که مد نظرم هست چون من میخوام اول جون برم چون الان بلیط ارزان هست بعدش اینکه به نطرتون مشکلی پیش نمیاد مثلا میرم سفارت تاریخ سفرم یک ماه بعد باشه البته به نظر خودم مشکلی نیست نظر شما چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوم ااینکه من میخوام بیلیط واقعیم از تهران به فرانسه باشه و برگشتم از میلان باشه ولی چون میخوام بهانه دست سفارت ندم گفتم رزرو بلیط را از تاهران به پاریس و از پاریس به تهران به سفارت بدم و بلیط اصلی را بع سفارت نشون ندم
    سوم اینکه من مغازه دام پروانه کسب و سند مغازه حساب بانکی هم دارم و با همین مدارک امسال تابستون البته بدون خانومم ویزا گرفتم حالا با خانوم بخوام برم به نظرت بهم ویزا میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

خواهش ميكنم هيچ إيرادي نداره،ببخشيد امروز سرم شلوغ بود دير جواب ميدم

خب خداروشكر،حداقل وقت رو به موقعه بهتون دادن

نه بليط رو نخريد،اول بريد سفارت،ان شالله بعد از دريافت ويزا بليط أوكي بخريد،چون بليط هاي ارزون معمولاً يا قابل كنسل شدن نيستن و يا جريمه كنسلي خيلي بالايي دارن.

نه هيچ مشكلي نداره،درستشم همينه كه از زمان مراجعه به سفارت يك ماه يا چهل و پنج روز ديگه تاريخ سفرتون باشه.

كار درست همينه،شما بايد به سفارت رفت و برگشت فرانسه رو تحويل بديد،حالا هر جاي فرانسه،ولي بليط قطعي رو ميتونيد به دو مقصد مختلف بگيريد.

ان شالله كه بهتون ويزا ميدن،از كار سفارت ها نميشه سر دراورد،
    قابل توجه تمام كاربران،كارشناسان و مديران انجمن مه سفر،درج هر گونه خبر بدون منبع (لينك مستقيم) در انجمن ممنوع ميباشد،خبرهاي بدون منبع از انجمن حذف خواهد شد.

#826 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 11:38 PM

12. Anet آواتار ها
    Anet
    مدیر کل سایت
    Dec 2014
    تهران
    2,168
    13,690
    تشکر شده 8,640 بار در 2,608 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedk1379 نمایش پست ها
    اونجا به من کسایی که تجربه داشتند گفتند نیازی به حضوری نیست -گفتند پرینت حساب رو با کپی تو یه پاکت بزارم و روی پاکت هم یه کپی از اون برگه رسید که سفارت داده بچسبونم بدم یکی از اقوام که تهران هست ببره بده به نگهبانی سفارت-به نظزتون که مشکلی پیش نمیاد؟
    شما كه در طول مراسلي كه امروز انجام داديد حضورتون واجب بوده،اما براي تحويل دادن پرينت حساب نيازي به حضور خودتون نيست،در ضمن به سفارت ايتاليا بايد پرينت حساب سه ماه رو بديد،كه فكر ميكنم بسته به گردش حسابتون بين 20 تا 40 برگ ميشه.
    قابل توجه تمام كاربران،كارشناسان و مديران انجمن مه سفر،درج هر گونه خبر بدون منبع (لينك مستقيم) در انجمن ممنوع ميباشد،خبرهاي بدون منبع از انجمن حذف خواهد شد.

#827 ارسال شده در تاريخ دیروز در ساعت 11:45 PM

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 143